Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 4 261,00 zł

Kolor

Kolor

Typ

Typ

Główna

Główna

Podkategorie

 • Odzież
  Odzież
 • Akcesoria

  Akcesoria

 • Suplementy diety
 • Boksy samochodowe

  Transporter jest wykonany ze stopów aluminium, pokryty warstwą wykończeniową powierzchni - ELOX.

  Wypełnienia ścian tworzą bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia płyty z tworzywa sztucznego - PPC (polipropylenu), o powierzchni odpornej na uszkodzenia. Płyty są osadzone w profilu z wypełnieniem silikonowym, który zapewnia dobre mocowanie i jednocześnie izolację akustyczną boksu.

  Charakterystyka PPC: Słabo palny, odporny na wpływy środowiska zewnętrznego, o wysokiej wytrzymałości i twardości, odporny na zderzenia, odporny na temperatury do -40°C, nieszkodliwy dla organizmu.

  Boks jest wyposażony w zamek, ktory dodatkowo mozna zamknac kluczem. W komplecie dwa klucze. Zawiasy oraz wykończenie powierzchni wykonane z metalu wysokiej jakości, odpornego na korozję.

  Boksy do samochodow, które maja wyższą krawędź bagażnika, posiadaja cokół pod drzwiczkami, umożliwiający wygodne otwieranie. W wersji dla dwóch psów, środkowa ściana jest wzmocniona (grubośc 10mm). Można ją łatwo zdemontować po odkręceniu śruby blokującej.

  Wszystkie części konstrukcji wykonane są z profilu JAKL, który gwarantuje zarówno stabilność i wytrzymałość, jak i solidny wygląd.

  Boks to wieksze bezpieczenstwo Waszego psa w samochodzie! Na prosbe klienta wykonujemy dowolne modyfikacje wymiarow i wielkosci boksow.

  Więcej informacji: Producent: Czechy

                             Materiał: AL (anodowane) + tworzywo sztuczne

 • Sprzęt...
  Sprzęt treningowo-kondycyjny

Jest 764 produktów.

Pokazano 1-60 z 764 pozycji

Aktywne filtry