STARMARK

    Produkty amerykańskiej firmy  Starmark są opracowane przez zespół Starmark Academy, certyfikowanych, profesjonalnych trenerów i specjalistów w zachowaniu zwierząt. Dzięki wielu innowacyjnym technikom, w połączeniu z szeroką wiedzą techniczną, pomogli oni stworzyć niepowtarzalne, motywacyjne i interaktywne zabawki do szkolenia i zabawy z psami. Produkty Starmark odzwierciedlają sposób myślenia psow, jak się uczą i jak się bawią.
  
    Zabawki interaktywne  sa zabawkami stymulującymi rozwój psa. W naturalny sposób rozwijają zdolności umysłowe, instynkt polowania, przyczyniają się do zmniejszenia lub zapobiegania destrukcyjnych przejawow nudy i lęku separacyjnego.
  Interaktywna gra jest ważna, aby Twój pies czuł się komfortowo fizycznie i psychicznie. Interakcja oznacza również wzajemną współpracę i wzmocnienie relacji między Toba i Twoim psem.
   Zabawki  moga być również przydatne  do wspomagania  leczenia zwierzęcia. Utrzymywują je w dobrym stanie psychicznym, zabawki pozytywnie zmuszają do aktywności fizycznej.
 Jeśli z powodów zdrowotnych, twój pies może jeść tylko w małych dawkach, można uatrakcyjnić ten czas, robiąc z posiłku zabawę. Do zabawki można włożyć smakołyki lub suchą karmę, które powoli będą wypadały w trakcie turlania i przesuwania zabawki. Psy kochają tą zabawę!
   Zabawki Starmark wykonane są ze specjalnie opracowanej, opatentowanej pianki, odpornej, miękkiej i bezpiecznej dla zębów i dziąseł Twojego psa. Bez tworzyw sztucznych, polimerów i ftalanów. Wiekszość z nich jest pływająca, doskonale nadaje się do zabawy nad wodą.
Wszystkie produkty Starmark są bardzo trwałe. Należy jednak pamiętać, że nie ma produktów niezniszczalnych i podczas zabawy należy mieć psa pod kontrolą, aby uniknąć połknięcia lub zakrztuszenia się fragmentem zabawki.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry