Boksy samochodowe

Transporter jest wykonany ze stopów aluminium, pokryty warstwą wykończeniową powierzchni - ELOX.

Wypełnienia ścian tworzą bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia płyty z tworzywa sztucznego - PPC (polipropylenu), o powierzchni odpornej na uszkodzenia. Płyty są osadzone w profilu z wypełnieniem silikonowym, który zapewnia dobre mocowanie i jednocześ...

Transporter jest wykonany ze stopów aluminium, pokryty warstwą wykończeniową powierzchni - ELOX.

Wypełnienia ścian tworzą bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia płyty z tworzywa sztucznego - PPC (polipropylenu), o powierzchni odpornej na uszkodzenia. Płyty są osadzone w profilu z wypełnieniem silikonowym, który zapewnia dobre mocowanie i jednocześnie izolację akustyczną boksu.

Charakterystyka PPC: Słabo palny, odporny na wpływy środowiska zewnętrznego, o wysokiej wytrzymałości i twardości, odporny na zderzenia, odporny na temperatury do -40°C, nieszkodliwy dla organizmu.

Boks jest wyposażony w zamek, ktory dodatkowo mozna zamknac kluczem. W komplecie dwa klucze. Zawiasy oraz wykończenie powierzchni wykonane z metalu wysokiej jakości, odpornego na korozję.

Boksy do samochodow, które maja wyższą krawędź bagażnika, posiadaja cokół pod drzwiczkami, umożliwiający wygodne otwieranie. W wersji dla dwóch psów, środkowa ściana jest wzmocniona (grubośc 10mm). Można ją łatwo zdemontować po odkręceniu śruby blokującej.

Wszystkie części konstrukcji wykonane są z profilu JAKL, który gwarantuje zarówno stabilność i wytrzymałość, jak i solidny wygląd.

Boks to wieksze bezpieczenstwo Waszego psa w samochodzie! Na prosbe klienta wykonujemy dowolne modyfikacje wymiarow i wielkosci boksow.

Więcej informacji: Producent: Czechy

                           Materiał: AL (anodowane) + tworzywo sztuczne

Więcej

Boksy samochodowe Jest 143 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 143 elementów