Suplementy diety

Podkategorie

 • Game Dog

  "Marka Game Dog Performance Nutrition powstała przy współpracy specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów oraz… samych hodowców i ich pupili.

  Zanim powstały nasze suplementy, przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu suplementacji i dietetyki specjalnej zwierząt towarzyszących. Głównym kierunkiem naszych zainteresowań zawsze były zwierzęta o szczególnych potrzebach – psy pracujące, sportowe oraz zwierzęta wymagające specjalnego żywienia z przyczyn zdrowotnych. Takie ukierunkowanie było konieczne ze względu na szczególne wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. To właśnie nasze psy, w szczególności dwa z nich – Reksio i Iskier, stanowiły bodziec, który zachęcił nas do działania.

  Dolegliwości występujące u naszych pupili  uświadomiły nam z jakimi problemami stykają się na co dzień inne psy i ich opiekunowie i jakich produktów brakuje na polskim rynku. Dobrze poznaliśmy potrzeby psów mających kłopoty z układem ruchu oraz zwierząt sportowych i pracujących, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak ciężko powrócić do pełni zdrowia psu wycieńczonemu przez  poważną chorobę.

  Zdobyte doświadczenie zmotywowało nas do podjęcia działań i stworzenia linii innowacyjnych suplementów najwyższej jakości, dzięki którym każdy pies będzie mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, ciesząc się zdrowiem i doskonałą kondycją.

  Każdy nasz produkt to efekt wielu długotrwałych przemyśleń popartych badaniami naukowymi, potwierdzającymi działanie każdego składnika. Korzystamy z najnowszych osiągnięć naukowych, związanych z dodatkami żywieniowymi.

  Do naszych produktów nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów, substancji smakowych ani zapachowych. Dodatki tego typu mogą powodować występowanie reakcji alergicznych.

  Ponieważ nasze produkty dedykowane są między innymi psom osłabionym, chorym i w trakcie rekonwalescencji, zadbaliśmy także o doskonałą strawność i przyswajalność.

  Tworząc nasze suplementy dbamy o najwyższą czystość surowców – wszystkie nasze produkty powstały ze składników, których jakość spełnia normy żywieniowe dla ludzi."

 • Pokusa

  Marka Pokusa powstała w 2015 roku, w ofercie znajdą Państwo produkty stworzone na bazie komponentów nie tylko czystych ekologicznie, ale również przeznaczonych do segmentu spożywczego dla ludzi.

  Składniki naszych preparatów są 100% organiczne. Pakowane w czystej postaci, świeżo po zmieleniu, uprzednio poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania składników odżywczych. Skoncentrowane naturalne źródła antyoksydantów, witamin i składników mineralnych w naszych suplementach są łatwiej przyswajalne przez organizm, niż ich syntetyczne odpowiedniki. W obliczu zagrożeń, jakie generuje wykorzystywana niemal na każdym kroku chemia spożywcza oraz produkty GMO, coraz częściej szukamy naturalnych i tylko naturalnych dodatków do żywności.

  Naszym celem nie jest tworzenie kolejnego, zbędnego imperium produkcyjnego w branży karm dla zwierząt. Pragniemy budować świadomość społeczną, jednocześnie poszerzać wiedzę na temat zdrowego i naturalnego żywienia naszych pupili, by tym samym chronić ich zdrowie. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami weterynarii, pracownikami naukowymi i specjalistami żywienia zwierząt domowych, aby wspólnie dbać o dobrostan zwierząt. Zaufało nam setki hodowców psów i kotów rasowych w Polsce i zagranicą, a także dziesiątki osób uprawiających różne rodzaje sportów kynologicznych.

  Tworzymy naturalną, zdrową i bezpieczną alternatywę dla produktów na bazie „chemicznych polepszaczy”.
  Alternatywę dla ludzi kochających swoje zwierzęta, tak jak my.
  Pokusa for health TEAM

  Nagrody, certyfikaty:
  – tytuł „Dobra marka 2017”
  – wyróżnienie plebiscyt Top for Dog 2015
  – tytuł: LIDER Kreator rynku Zoologicznego, Rynek Zoologiczny 2016
  – złoty laur konsumenta: Laur Smakowitości 2015

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry