HMB Ca Zobacz większe

HMB Ca

GD/004

Nowy

95 Przedmioty

79,00 zł

79,00 zł za opakowanie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HMB Ca

+ Przeciwdziała zanikom mięśni

+ Minimalizuje powysiłkowe mikrouszkodzenia włókien mięśniowych

+ Wpływa na zdolność regeneracji powysiłkowej mięśni

+ Wspomaga przyrost masy mięśniowej

+ Wzmacnia wytrzymałość mięśni w czasie wysiłku

HMB Ca to suplement diety dla psów wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Preparat jest szczególnie zalecany dla psów sportowych w celu rozwoju muskulatury, siły mięśniowej i poprawy wyników treningowych. Suplementację HMB poleca się również w przypadkach rekonwalescencji lub długotrwałego unieruchomienia kończyn (złamania, zabiegi operacyjne), osłabienia mięśni towarzyszącego zwyrodnieniu stawów i niechęci psa do ruchu, miopatii oraz innych schorzeń, związanych z uszkodzeniem mięśni szkieletowych.

HMB – β-hydroksy- β-metylomaślan naturalnie występuje w organizmach zwierząt, odgrywa istotną rolę w syntezie białek, wykazuje działanie anaboliczne i antykataboliczne. Wspomaga przyrost masy mięśniowej, zwiększa wytrzymałość wysiłkową i odporność mięśni na zmęczenie. Ogranicza powysiłkowe uszkodzenia mięśni szkieletowych. HMB przeciwdziała zanikowi mięśni i przyspiesza regenerację organizmu. W suplemencie zastosowano doskonałej jakości HMB-Ca, charakteryzujące się najwyższym stopniem oczyszczenia, co gwarantuje wysoką skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania preparatu nawet u zwierząt z wrażliwym przewodem pokarmowym.

ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI AKTYWNYCH               

W 1 G (1 MIARKA) W 100 G
HMB 859,8 mg 85980 mg
Ca                                     135,2 mg                                   13520 mg                         

Skład: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia

Dawkowanie: Leczniczo, w czasie rekonwalescencji lub w dni nie treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 2x dziennie, rano i wieczorem. W dni treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 3x dziennie – rano, 30 min przed rozpoczęciem ćwiczeń oraz wieczorem. Podawać z niewielką ilością wody lub dowolnego pokarmu.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

 HMB Ca

HMB Ca

HMB Ca

Napisz opinię