Kiedyś w internecie pojawiło się zdjęcie warsztatu samochodowego, a na nim napis:

"Może być szybko i tanio, nie będzie dobrze.

Może być szybko i dobrze, nie będzie tanio.

Może być dobrze i tanio, nie będzie szybko."

W naszym sklepie obowiązuje opcja numer trzy. Nie wynika ona z lenistwa, a podyktowana jest naszą własną polityką. Pomysł założenia sklepu internetowego w naszej głowie był juz dawno, ale jesienią 2013 roku nadarzyła się ku temu dobra okazja i sprzyjające warunki. Otrzymaliśmy propozycję współpracy od firmy Dogs4Me oraz Raddog. Dzięki właścicielom tych firm, nawiązaliśmy również współpracę z czeskim producentem wysokiej jakości boksów samochodowych Box4Dogs, a także uzyskaliśmy możliwość kupowania w przystępnej cenie produktów Hermana Sprengera. W 2015 roku w Sajo Sklep pojawił się asortyment wiodącej na rynku światowym, firmy Gappay, a razem z nim produkty firmy Starmark oraz Top Matic. I kolejna czeska firma: MAG, producent wysokiej jakości obroży, smyczy i kagańców.
 Polski adres jest tylko i wyłącznie miejscem dostarczania korespondencji i przesyłek. Mieszkamy w Albrechticach koło Czeskiego Cieszyna, w Czechach, i stąd prowadzimy naszą działalność. Z racji tego, że większość producentów znajduje się w niewielkiej odległości od nas, niemal nie prowadzimy magazynu. Mamy u siebie tylko niewielką część sprzedawanych produktów, dlatego w naszym sklepie zwykle nie można liczyc na wysyłkę "w ciągu 24 godzin". Asortyment firmy MAG oraz D4M jest bardzo różnorodny. Nie chcemy ograniczać się tylko do wybranych modeli czy kolorów, dlatego wszystkie produkty tych firm szyte są na zamówienie naszych klientów.
Wszystko to powoduje, że w Sajo Sklep znajdą Państwo pełny asortyment reprezentowanych przez nas czeskich producentów (jeśli czegoś nie mamy na stronie, można złożyć zamówienie na adres mailow), a my możemy utrzymywać bardzo niskie ceny, zwykle niewiele wyższe niż ceny producenta.
 Dokładamy wszelkich starań, aby zamawiane u nas towary były wysyłane w jak najkrótszym czasie.

Deklarowany przez nas czas na realizację zamówienia to 10 dni roboczych (z wyjątkiem produktów firmy MAG, szczegóły przy opisie produktów). Zazwyczaj nie przekraczamy tego czasu, a jeśli tylko jest to możliwe, wysyłamy towar wcześniej. Czasami jednak zdarza się, że nie uda nam się zdąrzyć w tym terminie, szczególnie w okresie zwiększonej ilości zamówień (np. przed Świętami Bożego Narodzenia), czy przed dużymi zawodami np. rangi Mistrzostw Świata. W takiej sytuacji, w ramach rekompensaty wysyłamy kupon rabatowy na kolejne zakupy. Mamy nadzieję, że nawet jeśli muszą Państwo dłużej oczekiwać na swoje zamówienie, będą Państwo do nas wracać, skuszeni konkurencyjnymi cenami oraz szerokim asortymentem, który staramy się stale powiększać.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy,
pod adresem e-mail: kierzenkowska.agnieszka@gmail.com lub telefonicznie pod numerami:
+48 607-260-299;
+420 737 855 811.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
SAJO dog&sport - Agnieszka Kierzenkowska
Vladislav Glogar