Informacja

Nowe produkty

 • Miska
  Miska

  Plastikowa miska dla psa

  100,00 zł
 • Chondroline Small
  Chondroline Small

  Preparat wspomagający ochronę oraz rehabilitację układu ruchu w psów ras...

  69,00 zł
 • Chondroline KingSize
  Chondroline KingSize

  Preparat wspomagający regeneracje i rehabilitację aparatu ruchu u psów...

  109,00 zł
 • Chondroline Sport
  Chondroline Sport

  Specjalistyczny preparat dla psów intensywnie trenujących wspomagający...

  126,90 zł
 • Chondroline senior
  Chondroline senior

  Preparat dla psów starszych wspomagający układ ruchu po ukończeniu 7...

  109,00 zł
 • Chondroline Junior
  Chondroline Junior

  Preparat dla psów rosnących do ukończenia 1 roku życia wspomagający...

  99,00 zł
 • Chondroline Help
  Chondroline Help

  Preparat dla psów do stosowania w nagłych stanach zapalnych i...

  129,90 zł
 • Szelki Hello Kitty
  Szelki Hello Kitty

  Szelki na obronę ze wzorem

  176,00 zł

Promocje

Game Dog

"Marka Game Dog Performance Nutrition powstała przy współpracy specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów oraz… samych hodowców i ich pupili.

Zanim powstały nasze suplementy, przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu suplementacji i dietetyki specjalnej zwierząt towarzyszących. Głównym kierunkiem naszych zai...

"Marka Game Dog Performance Nutrition powstała przy współpracy specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów oraz… samych hodowców i ich pupili.

Zanim powstały nasze suplementy, przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu suplementacji i dietetyki specjalnej zwierząt towarzyszących. Głównym kierunkiem naszych zainteresowań zawsze były zwierzęta o szczególnych potrzebach – psy pracujące, sportowe oraz zwierzęta wymagające specjalnego żywienia z przyczyn zdrowotnych. Takie ukierunkowanie było konieczne ze względu na szczególne wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. To właśnie nasze psy, w szczególności dwa z nich – Reksio i Iskier, stanowiły bodziec, który zachęcił nas do działania.

Dolegliwości występujące u naszych pupili  uświadomiły nam z jakimi problemami stykają się na co dzień inne psy i ich opiekunowie i jakich produktów brakuje na polskim rynku. Dobrze poznaliśmy potrzeby psów mających kłopoty z układem ruchu oraz zwierząt sportowych i pracujących, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak ciężko powrócić do pełni zdrowia psu wycieńczonemu przez  poważną chorobę.

Zdobyte doświadczenie zmotywowało nas do podjęcia działań i stworzenia linii innowacyjnych suplementów najwyższej jakości, dzięki którym każdy pies będzie mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, ciesząc się zdrowiem i doskonałą kondycją.

Każdy nasz produkt to efekt wielu długotrwałych przemyśleń popartych badaniami naukowymi, potwierdzającymi działanie każdego składnika. Korzystamy z najnowszych osiągnięć naukowych, związanych z dodatkami żywieniowymi.

Do naszych produktów nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów, substancji smakowych ani zapachowych. Dodatki tego typu mogą powodować występowanie reakcji alergicznych.

Ponieważ nasze produkty dedykowane są między innymi psom osłabionym, chorym i w trakcie rekonwalescencji, zadbaliśmy także o doskonałą strawność i przyswajalność.

Tworząc nasze suplementy dbamy o najwyższą czystość surowców – wszystkie nasze produkty powstały ze składników, których jakość spełnia normy żywieniowe dla ludzi."

Więcej

Game Dog Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów