Informacja

Nowe produkty

 • Miska
  Miska

  Plastikowa miska dla psa

  100,00 zł
 • Chondroline Small
  Chondroline Small

  Preparat wspomagający ochronę oraz rehabilitację układu ruchu w psów ras...

  69,00 zł
 • Chondroline KingSize
  Chondroline KingSize

  Preparat wspomagający regeneracje i rehabilitację aparatu ruchu u psów...

  109,00 zł
 • Chondroline Sport
  Chondroline Sport

  Specjalistyczny preparat dla psów intensywnie trenujących wspomagający...

  126,90 zł
 • Chondroline senior
  Chondroline senior

  Preparat dla psów starszych wspomagający układ ruchu po ukończeniu 7...

  109,00 zł
 • Chondroline Junior
  Chondroline Junior

  Preparat dla psów rosnących do ukończenia 1 roku życia wspomagający...

  99,00 zł
 • Chondroline Help
  Chondroline Help

  Preparat dla psów do stosowania w nagłych stanach zapalnych i...

  129,90 zł
 • Szelki Hello Kitty
  Szelki Hello Kitty

  Szelki na obronę ze wzorem

  176,00 zł

Promocje

STARMARK
    Produkty amerykańskiej firmy  Starmark są opracowane przez zespół Starmark Academy, certyfikowanych, profesjonalnych trenerów i specjalistów w zachowaniu zwierząt. Dzięki wielu innowacyjnym technikom, w połączeniu z szeroką wiedzą techniczną, pomogli oni stworzyć niepowtarzalne, motywacyjne i interaktywne zabawki do szkolenia i zabawy z psa...
    Produkty amerykańskiej firmy  Starmark są opracowane przez zespół Starmark Academy, certyfikowanych, profesjonalnych trenerów i specjalistów w zachowaniu zwierząt. Dzięki wielu innowacyjnym technikom, w połączeniu z szeroką wiedzą techniczną, pomogli oni stworzyć niepowtarzalne, motywacyjne i interaktywne zabawki do szkolenia i zabawy z psami. Produkty Starmark odzwierciedlają sposób myślenia psow, jak się uczą i jak się bawią.
  
    Zabawki interaktywne  sa zabawkami stymulującymi rozwój psa. W naturalny sposób rozwijają zdolności umysłowe, instynkt polowania, przyczyniają się do zmniejszenia lub zapobiegania destrukcyjnych przejawow nudy i lęku separacyjnego.
  Interaktywna gra jest ważna, aby Twój pies czuł się komfortowo fizycznie i psychicznie. Interakcja oznacza również wzajemną współpracę i wzmocnienie relacji między Toba i Twoim psem.
   Zabawki  moga być również przydatne  do wspomagania  leczenia zwierzęcia. Utrzymywują je w dobrym stanie psychicznym, zabawki pozytywnie zmuszają do aktywności fizycznej.
 Jeśli z powodów zdrowotnych, twój pies może jeść tylko w małych dawkach, można uatrakcyjnić ten czas, robiąc z posiłku zabawę. Do zabawki można włożyć smakołyki lub suchą karmę, które powoli będą wypadały w trakcie turlania i przesuwania zabawki. Psy kochają tą zabawę!
   Zabawki Starmark wykonane są ze specjalnie opracowanej, opatentowanej pianki, odpornej, miękkiej i bezpiecznej dla zębów i dziąseł Twojego psa. Bez tworzyw sztucznych, polimerów i ftalanów. Wiekszość z nich jest pływająca, doskonale nadaje się do zabawy nad wodą.
Wszystkie produkty Starmark są bardzo trwałe. Należy jednak pamiętać, że nie ma produktów niezniszczalnych i podczas zabawy należy mieć psa pod kontrolą, aby uniknąć połknięcia lub zakrztuszenia się fragmentem zabawki.
Więcej

STARMARK Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 21 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 21 - 23 z 23 elementów